BLOG

KRONİK YORGUNLUKTA BİOREZONANS TERAPİLERİ

02/04/2019

Kronik Yorgunlukta Biorezonans Terapileri

Kronik yorgunluk, çoğu insanın yaşadığı bir durumdur, ancak hala uzmanlar ve tıp bilimcileri tarafından tam olarak anlaşılamamıştır. Uyuşukluk ve güçsüzlük genellikle rahatsızlıkla ilişkili iki en sık görülen belirtileridir, ancak kronik yorgunluk sendromu tanısı alan kişiler, günlük yaşamlarını büyük ölçüde bozabilecek birçok rahatsız edici durumları yaşayabilir.

Çözüm olarak; dinlenmek, egzersiz yapmak, daha sağlıklı bir beslenme, yorgunluğu azaltmaya yardımcı olabilecek bazı ilaçları denemeye kadar uzanır ama Biorezonans Terapileri ile altta yatan nedenlerin ele alınmasında etkili bir çözüm sunabilir.

Kronik Yorgunluk Sendromuna Genel Bir Bakış

Kronik Yorgunluk Sendromu, genellikle kişi sık sık yorgunluk ve güçsüzlük gibi belirtiler yaşadığı zaman teşhis edilen bir durumdur, ancak hastanın bakımını denetleyen sağlık uzmanı, bu belirtiler için uygun bir tanı veya altta yatan nedeni belirleyemeyebilir. Kronik yorgunluk sendromu ile göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli faktör, bu durumu yaşayan kişinin yorgun, zayıf ve uykusuz gibi hissetmeye devam etmesidir.

Kronik Yorgunluk Sendromu Belirtileri

Kişinin gün içinde yorgunluk ve uyuşukluk hissetmesinin yanında, aşağıdaki belirtileri yaşaması olasıdır.

Hafıza kaybı ve yeni şeyleri hatırlamakta zorluk

Zayıf konsantrasyon

Eklemler ve kaslarda ağrı

Uyku sorunları

Kronik yorgunluk sendromu olan kişilerde çoğunlukla baş ağrısı da görülmektedir.

 

Kronik Yorgunluk Sendromunda Biorezonans Terapileri

Kronik yorgunluk sendromu yaşayan kişiler için son derece rahatsız edici olabilir, çünkü yaşamın olağan rutini için kendilerini yorgun ve isteksiz hissettiren bir dizi belirti yaşamalarına neden olur. Başka testler veya tedaviler yapılırken genellikle altta yatan sebepleri bulamayabilirler. Biorezonans terapileri kronik yorgunluk yaşayan birçok kişiye yardımcı olmuştur ve potansiyel bir kök nedenini belirlemede etkilidir. Biorezonans terapisi, vücudun senkronize olmadığı anlaşılan bölgeleri bulmak için vücudun doğal elektromanyetik dalgalarını kullanır. Terapi, kronik yorgunluk şikayetlerini hafifletebilir ya da yok edebilir.